Термінової пересадки кісткового мозку потребує 5-річний Андрійко

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Майже 160 тисяч євро - непідйомна сума для родини.

5-річний Андрійчик благає врятувати йому життя – у хлопчика гостра лімфобластна лейкемія. Потрібно негайно провести трансплантацію кісткового мозку - це єдиний шанс малюку вижити. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Батьки Андрійка грошей на пересадку не мають, а тому благають допомогти їхній дитині. Ціна життя - 158 тисяч євро. Часу для збору коштів мало – лише місяць. Мамі Андрійка досі важко згадувати день, коли вона почула, що в сина - лімфобластна лейкемія.

"Коли лікарка прийшла і сказала, що у вашої дитини рак крові, я, як стояла... Ну як сказати, був розпач сильний, сльози", -  розповідає мама хлопчика Ольга Літвінова.

Відтоді минуло уже півроку і хлопчик пройшов три блоки хіміотерапії.

"Перший блок нашої хіміотерапії був дуже тяжкий. Дитина, я казала, що він не вийде з цього. Але якось з Божою допомогою", - додала мати.

Під час лікування виявилося, що в Андрійка ще й аномалія хромосом, яка ускладнює терапію. Щоб врятувати хлопчика, потрібна трансплантація кісткового мозку. 

"Оскільки в нього родинного донора не знайдено, а тільки від неродинного, такий тип лікування можливий тільки за кордоном. Трансплантацію треба робити вже і негайно", - пояснює лікар-гематолог Ольга Дорош

У родини місяць чи максимум два, аби зібрати гроші на трансплантацію. Якщо зволікати, може бути запізно, кажуть медики. Коштує трансплантація майже 5 мільйонів гривень Їх у багатодітної родини, де працює лише батько, - немає.

"Дорогі люди, я вас дуже прошу, допоможіть моїй дитині, без вас я не маю, де взяти такі кошти. Мені в голові не вкладається така сума, але я так дуже хочу, щоб моя дитина жила", - каже мама Андрійка.

Поки завдяки небайдужим вдалося назбирати майже половину суми. Прийняти маленького пацієнта погодилася клініка в Італії.  Сім'я уже вилетіла до італійської клініки, але на операцію все ще не вистачає понад 2 мільйони гривень. Батьки сподіваються - люди допоможуть, і їхній Андрійко житиме.

Номер картки Приватбанку:  5168 7573 5665 7447

Літвінов Володимир, тато Андрійка

Кореспондент ТСН Марічка Кужик.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції