Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Термінової трансплантації кісткового мозку потребує Євгенія

Молода жінка має важке захворювання крові

27-річна Євгенія Лежепьокова має єдиний шанс на життя – це трансплантація кісткового мозку, яку в Україні і досі не можуть провести.

«Півтора року тому вперше виявили проблему з моїм аналізом крові. Всі показники були далеко не в нормі. Звернулися до декількох столичних гематологів, але кожний з них не бачив саме гематологічної проблеми, відправляючи мене до інших лікарів. Прийшлося проходити багато різних дорогих обстежень (серце, щитовидна, всі внутрішні органи, гінекологія, судини, та інші….), але у всіх сферах проблем не виявили. А тим часом аналіз крові погіршувався», - розповідає молода жінка.

Допоки влітку стан дівчини значно не погіршився – запаморочення, сильна слабкість, головні болі і чергове звернення до гематолога показало, що важкий стан дівчини саме через проблеми з кров’ю. «Довелося їхати за кордон на обстеження, яке обійшлось моїй родині в 10.000 $. Встановили жахливий діагноз: ПНГ- пароксизмальна нічна гемоглобінурія, дуже рідкісна хвороба, яка зустрічається всього в 1 людини на мільйон. Медикаментозного лікування цієї хвороби немає. Тож єдиний спосіб для мене жити – це трансплантація кісткового мозку, яка в Туреччині коштує понад 100 000 $. Аналізи і моє самопочуття показують, що часу зовсім не багато… Наша сім’я, після всіх обстежень вже вичерпала повністю свої можливості, тому я благаю кожного небайдужого нам допомогти», - просить Женя.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 

Лежепьокова Євгенія

4149 4390 1551 0476 гривня

LEZHEPOKOVA YVHENIYA

4149 4991 3475 4579 долар

LEZHEPOKOVA YVHENIYA

4149 4991 3475 4595 євро

Залиште свій коментар

Вибір редакції