Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трансплантовані клітини кісткового мозку почали боротьбу з організмом Даринки

Трансплантовані клітини кісткового мозку почали боротьбу з організмом Даринки

Дівчинці потрібне лікування, щоб зменшити негативний вплав на її здоров’я.

4-річна Огiлько Даринка змоглаа перемогти неходжкiнську лiмфому м’яких тканин голови завдяки трансплантації кісткового мозку, донором якого для дитини стала мама. Але рятівна процедура принесла нові випробування для крихітки. 

«Зараз дитина в ремісії, але відтоді 2 роки приймає гормони, адже у неї з’явилась реакцiя трансплантанта проти донора. Зараз дитина на останній дозi гормонантiв», - розповідає мама дівчинки.

На жаль, без подальшого лікування є всі шанси, що стан дитини може різко погіршитись. Потрібна процедура, яка називається «Фотоферез», вона дозволить зменшити боротьбу нових клітин проти організму дівчинки і зможе дати шанс дитині жити без постійних ліків і лікарняних стін. Таке лікування можуть провести за кордоном.

«На лікування нас погодилась взяти клiнiка в Бiлорусi i виставила рахунок 30 000 доларiв. Тому наша родина змушена просити допомоги у небайдужих людей, щоб допомогти донцi повернутися до повноцiнно життя.  За довгий период лiкування наша родина не взмозi оплатит лiкування самостiйно», - каже мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Номер карти 5168 7573 4705 5438

ОГІЛЬКО ЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Залиште свій коментар

Вибір редакції