Тривала реабілітація може подарувати Тимуру повноцінне життя

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Батьки просять допомогти зібрати кошти на лікування сина

Тимурчику через передчасне народження у два роки поставили діагноз ДЦП у вигляді спастичного стійкого тетрапарезу, більш вираженого в нижніх кінцівках, із затримкою психо-мовного розвитку, з порушенням статики та ходи.

«Вдома ми займаємося масажами, ЛФК, відвідуємо лікарів. Тимур почав проходити реабілітації і з'явилися зрушення. Завдяки всім нашим старанням Тимур вже почав розмовляти, сідає, йде за підтримки за одну ручку, настає на повну стопу. Так, він ще не вміє обслуговувати себе. І він не може сам піти, але ми до цього йдемо. Повільно, але впевнено», - розповідає мама малюка.

Дитина потребує реабілітації 3-4 рази на рік і кожен день має велике значення. Але батькам не під силу оплатити потрібні курси самостійно.

«Ми дуже любимо нашого сина, але ми не маємо таких коштів. Хочемо попросити Вашої допомоги для проходження реабілітації, на початку року моєму чоловікові, Тимура татові, поставили діагноз Неходжкінська Лімфома. Зробили операцію. Зараз чоловік не може працювати. Коштів постійно не вистачає, навіть на харчування і проживання. Допоможіть зробити ще один крок до одужання нашої дитини! Ми будемо дуже вдячні», - просить мама Тимура.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168 7422 0156 9898  Дріманова Светлана Сергіївна

Залиште свій коментар

Вибір редакції