Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тривалої реабілітації потребує Віка

Дівчинку чекають на чергове лікування

Мама Віки пригадує, що дитина народилася цілком здоровою і до трьох місяців розвивала без особливостей. Проте після чергового щеплення стан дитини одразу погіршився.

«Дитина погано тримала голову, не переверталася, не реагувала ні на що, не могла тримати іграшок в руках. Покращення не бачили, а так більше ніхто на обстеження не направив. В 2 роки озвучили ДЦП, інвалід дитинства. Діагноз: ДЦП, внутрішння і зовнішня гідроцефалія, затримка психо-мовного розвитку, сколіоз 2 -3 ступеня, укорочення правої ноги на 2,5 сантиметра, гіпоплазія лівої нирки», - розповідає мама дівчинки.

Відтоді батьки дитини почали боротьбу за здоров’я дівчинки. Всілякі реабілітації, ЛФК, санаторне лікування. І це дало значні позитивні результати.

«В 4 роки Віка почала самостійно сидіти, з’явились реакція на оточення, впевнено стояла на ногах, із допомогою робила перші кроки. З Божою допомогою ми домоглись позитивних результатів. І віра, надія на покращення, на одужання нашої доньки не зникає», - розповідає мама Віки.

Зараз дівчинка вже може самостійно ходити в поручнях і впевнено стоїть при стінці, йде тримаючись за одну руку, намагається йти в ходунках. Тож дівчинці потрібно продовжувати лікування, але у родини бракує коштів. Адже, окрім реабілітацій, вона потребує дорогих медикаментозних препаратів.

«Також потрібно таке лікування, як стимуляція мозку. Потрібно 3-4 рази в рік. Дуже хочеться допомогти своїй донечці на майбутнє, щоб вона змогла хоча б сама себе обслуговувати. А щоб продовжити лікування, з великим проханням звертаюсь до добрих і небайдужих до чужої біди людей допомогти нам продовжити лікування», – просить мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4731 2127 0053 1147

Дричик Людмила Петрівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції