Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"ТСН.ua. Допомога" попереджає про шахраїв, які діють від імені сайту

Нелюди намагаються нажитися на розпачі людей.

До редакції сайту ТСН.ua все частіше почали надходити скарги і запитання щодо людей, які телефонують родичам хворих і представляючись співробітниками компанії, виманюють приватну інформацію, яку використовують для викрадення банківських рахунків.

"На мій телефон був дзвінок, приємний чоловічий голос повідомив, що він з ТСН і мені потрібно, з технічних причин, пройти перереєстрацію, для цього вислав листа на Tsn.help2017@gmail.com за тел. + 3080957299038, потім якийсь код 595640 за тел +380996129739, і сказав продиктувати цей номер, нібито це номер моєї заявки на допомогу, ще просто розмова була з номера +446175774886. Вся підступність полягала саме в тому, що у мене не питали ніякі пін-коди, дати, цифри на звороті карти і тд, тп. Закінчилося б все дуже плачевно, якщо б не дзвінок з ПриватБанку: "Чи підтверджую я зміну коду?". Я точно знаю, що такої заявки не робила. Після всього звичайно ж все заблокувала", - повідомила в листі одна з наших підопічних.

Також шахраї від імені сайту чи каналу пропонують фінансову допомогу в різних сумах, проте редакція не є благодійним фондом, тож має можливість лише надавати інформаційну підтримку.

"Чи існує у вас скринька - tsn.help2017@gmail.com? Питаю тому, що хтось подзвонив подрузі, хтось Віталій з 1+1, попросив переслати на цю пошту виписки, оплачені рахунки за медикаменти і т.д. і сказав, що більше, ніж 20000 гривень виділити не зможуть. Ми не розуміємо, що це за людина, звідки вона взяла номер. Адже її чоловік дійсно лежить в лікарні, і рахунки за операцію є. Але вона нікуди не зверталася і нікому не писала. Просто якось "розводом" тхне", - пишуть у листі.

Редакція звертає увагу, що номери телефону і адреси поштових скриньок шахраї можуть змінювати. "ТСН.ua. Допомога" використовує єдину пошту - dopomoga@1plus1.tv і у своїх листах попереджає про можливі шахрайства: у разі оприлюднення інформації та банківських реквізитів на сайті не надавайте стороннім особам приватні дані щодо карткового рахунку (пін-код; строк дії картки; cvc/cvv2- три цифри, які вказані на звороті картки; номер телефону, який "прив'язаний" до банківського рахунку; слово-пароль, або дівоче прізвище матері, адресу прописки). Всі листи від редакторів сайту надходять лише з пошти @1plus1.tv, ми не вимагаємо реєстрації і не вимагаємо жодних цифрових паролів. Шахраї можуть представлятися працівниками каналу або банку. У разі потреби телефонуйте у банк самостійно.

Залиште свій коментар

Вибір редакції