Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У маленької Віки є всі шанси отримати повноцінне майбутнє у разі своєчасної допомоги спеціалістів

Послуги кваліфікованих лікарів коштують значних коштів.

Данилюк Вікторія сьогодні святкує свій день народження, дівчинці виповнюється три роки, але вона досі не може самостійно сидить, повзати, ходить. Це стало наслідком важких пологів у її мами.

«На 39 тижні вагітності я почала народжувати природнім шляхом, у дитини було обвиття пуповиною. Лікарів не бентежив той факт, що серцебиття дитини прослуховувалось дуже мало, а в процесі пологів дитинка "застрягла", пологової діяльності вже не було. Донечка задихалася. Народившись, вона не закричала. Викликали групу реаніматологів. Вони свою роботу виконали на відмінно, донечка закричала, але вже було ясно, що щось не так», - розповідає мама дівчинки.

Далі почалася боротьба родини за здоров’я крихітки. «В 1 рік нам дали інвалідність. Головний повний діагноз звучить так - ДЦП, гіперкінетична форма, змішаний тетрапарез з вираженими стійкими руховими порушеннями великих моторних функцій. Ми з донечкою два-три рази на рік лягаємо у стаціонар неврологічного відділення для проходження планового курсу масажу і медикаментозного лікування. Але щоб рухатися вперед, нам потрібна допомога, бо займатися потрібно кожних два-три місяці у приватних закладах, в яких послуги коштують дуже дорого. Прошу Вас допоможіть поставити мою донечку на ніжки і дати їй відчути, що таке бути звичайною здоровою дитинкою», - просить мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

Номер картки ПриватБанку  - 4149 4991 3884 6637

ДАНИЛЮК ОКСАНА ІГОРІВНА

Залиште свій коментар

Вибір редакції