Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У мережі збирають гроші на порятунок 4-річної Таї, котра впала в окріп

Дитину зараз виходжують лікарі в Харкові.

По допомогу до всіх людей доброї волі звернулася через Інтернет ведуча ТСН Алла Мазур. Вона просить підтримати родину 4-річної Таї Кульбачної.

Дитина в гостях у бабусі та дідуся побігла за котиком, перечепилася і впала у відро з окропом. Воду у великій ємності дорослі гріли для літнього душу. Все сталося настільки швидко, що запобігти лиху ніхто не встиг. У дівчинки опіки на 70% шкіри тіла. Медики зізнаються, що це може загрожувати загибеллю дитини.

"Таєчку рятують зараз в опіковому відділенні Харківської лікарні невідкладної хірургії. І щодня на це лікування додатково йде по 5 тисяч гривень з невеликого сімейного бюджету: крапельниці, антибіотики... Попереду ще як мінімум чотири операції. Батьки, звісно, готові продати останнє, щоб врятувати своє ангелятко. Але зважились просити про допомогу небайдужих людей. Прошу і я. Навіть невелика сума від кожного з нас – разом дасть Таєчці надію", - написала Алла Мазур у своєму Facebook.

Вона наголосила, що часу для порятунку дитини дуже мало. Та уклінно подякувала всім, хто підключиться до порятунку життя маленької дівчинки. Зробити свій внесок у цю справу можна посильною пожертвою на картку Приватбанку номер 4149 4978 3609 1803. Отримає кошти мама дівчинки Ольга Анатоліївна Кульбачна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції