Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В голівці крихітного Дениска виросла величезна пухлина, яка зміщує мозок

Дитині потрібна допомога.

Лікарі роблять все можливе, щоб врятувати життя восьмимісячного Дениски, у якого в голівці утворилась пухлина, яка дуже стрімко росте.

«У синочка Диниски у три з половиною місяці виявили пухлину хоріоідпапілома у правій тімяній ділянці мозку, і три кісти, які знаходяться на пухлині, зараз нам вже вісім місяців, але ми ще майже зовсім не тримаєм голівку і н есидимо, ліва сторона тіла менш активна як права. А все тому, що права чатина мозку зміщена вліво», - розповідає мама хлопчика.

Малюк вже переніс дві операції, перша була відкрита біопсія, після якої у малюка розвинулась гідроцифалія, тож довелося робити наступну – встановлення шунта, щоб зменшити тиск рідини, яка збирається в голівці, на і без того притиснутий мозок.

«Пухлину, на жаль, поки видалити неможливо, бо вона дуже велика і судина, провести емболізацію - перекрити судини, через які пухлина живиться кров'ю, щоб вона почала відмирати, також неможливо, бо ці ж судини живлять і мозок дитини. тому нам призначили хіміотерапію. Та поки вона не допомагає, пухлина навпаки збільшилась на 40% за три місяці і також дуже позбільшувались кісти», - розповідає мама Дениска.

Тож тепер все лікування доведеться починати знову і за нової схемою, а для цього потрібні нові дослідження і коштовні ліки. У родини за цей час вичерпалися всі заощадження, тож коштів на подальшу боротьбу не залишилось. Родина благає небайдужих людей про допомогу.

Реквізити для допомоги:

Номер карти ПриватБанку 5168 7573 8089 9551

СЕРОВЕТНИК АЛЬОНА ВІКТОРІВНА

Залиште свій коментар

Вибір редакції