Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Валерія вже кілька років бореться зі злоякісною пухлиною

Валерія вже кілька років бореться зі злоякісною пухлиною

Дівчинці потрібне нове лікування

10-річній Заболотній Валерії ще від 2015 року доводиться проходити важке випробування у боротьбі за власне життя.

Її історія хвороби почалася з сильного головного болю, нудоти, блювання і судом. Перші ж результати МРТ показали, що у дитини гідроцефалія (рідина накопичується навколо головного мозку). Її перевели до Києва для проведення шунтування, але стан дівчинки і далі погіршувався.«Дійшло до того, що у дитини відмовили ноги. Нас знову направили на обстеження і повідомили, що у Валерії пухлина в хребті. Нас перевели в Київ у нейрохірургію. Зробили операцію з видалення пухлини і сказали продовжити лікування хіміотерапією», - розповідає мама Валерії.

Відео Родина онкохворої дівчинки просить дати дитині шанс на одужання

Її мрія - піти до школи, але поки що вона нездійсненна. У десятирічної Валерії Заболотної із Вінниччини рак спинного мозку. Дівчинка вже перенесла дві операції та понад 20 курсів хіміотерапії, але хвороба не відступає. Вітчизняні лікарі тепер безсилі. Шанс на одужання може бути після діагностики та лікування у Туреччині. Та от з необхідних 11 тисяч доларів родині вдалося зібрати лише половину.  

Родина онкохворої дівчинки просить дати дитині шанс на одужання

Валерія уже пройшла 22 блоки хімії та променевої терапії, та хвороба ще не відступає. Лікування потрібно продовжити, але у батьків дівчинки вже закінчились кошти.

«Ми вирішили звернутися у клініку в Стамбулі для визначення подальшого лікування. Нам прийшов результат, що потрібно летіти туди на обстеження. Клініка виставила нам рахунок на обстеження 11000 долларів, для звичайної сім'ї - це немаленька сумма. Тому ми звертаємося до всіх небайдужих людей допомогти врятувати нашу донечку», - каже мама Лери.

Реквізити для допомоги:
Заболотна Леся Вікторівна

ПриватБанк: 4149499640562516

https://www.facebook.com/groups/2324933227830995/
 

Залиште свій коментар

Вибір редакції