Ваша допомога потрібна, що встигнути врятувати сердечко 5-річної Діани

Дата публікації
Перегляди
381
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ваша допомога потрібна, що встигнути врятувати сердечко 5-річної Діани

Дівчинці потрібно придбати внутрішньосерцевий імплантат

Після низки перенесених вірусних захворювань, бронхітів і пневмоній у п'ятирічної Немирівської Діаночки лікарі виявили вроджену патологію серця. Обстеживши дитину в Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні, кардіологи встановили діагноз: "Вроджена вада серця, відкрита артеріальна протока".

Маючи таке шкідливе захворювання, за якого найважливіше не втратити час, мама Діани зайнялася порятунком дочки. З таким діагнозом дитина не може жити повноцінно, оскільки відкрита артеріальна протока може призвести не тільки до ряду хронічних захворювань і ускладнень, але й до серйозних порушень роботи серця і легень, але найстрашніше - це небезпечно для життя дитини.

Наразі дитина перебуває під особливим контролем у херсонських і київських кардіологів. Їй потрібна термінова і невідкладна операція. Для матері трьох дітей така сума просто не підйомна. Проведення операції відбуватиметься в київському "Інституті серця МОЗ України" на безоплатній основі! Та для усунення проблеми необхідно придбати внутрішньосерцевий імплантат вартість – 69 550 гривень (3200 доларів США).

Мама Діани звертається до всіх людей доброї волі, підтримати і допомогти зібрати кошти для порятунку життя!

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168 7553 7341 6979

Одержувач Ряшко Антоніна Вікторівна

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
381
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація