Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вашої допомоги потребує Ірина, яка опинилася у вкрай важкому стані

Повернути жінку до звичайного життя може спеціалізована реабілітація

Мамі двох маленьких діток терміново потрібна допомога! Ірині 35 років, вона сирота, останнім часом проживала в м. Чернігів, після розлучення з чоловіком залишилася з двома дітьми. У грудні, 2017 року, Ірини не було на робочому місці кілька днів, співробітниця прийшла в гості і побачила її на підлозі непритомну, а діти ходили голодні найманою квартирою.

"Ірина потрапила в реанімацію, в процесі лікування поставили неправильний діагноз і відправили в психіатричну лікарню, де стан здоров'я сильно погіршилося через препарати, якими її "лікували". Зараз вона знаходиться в лікарні  з діагнозом «Аутоімунний розсіяний енцефаломієліт». Будучи в минулому здоровою людиною, зараз Ірина не ходить, їсть тільки через зонд, не може говорити, також присутній правобічний параліч", - розповідають друзі Ірини.

Повернути жінку до звичайного життя може спеціалізована реабілітація, яка коштує великих грошей. Тож друзі шукають підтримки небайдужих людей, щоб повернути двом діткам маму.

"Реабілітація та лікування дуже дорогі (2200 грн/день), які почали давати позитивні результати! Зупинятися не можна!!! Грошові кошти близьких людей закінчуються, тому це крик про допомогу до всіх! Ми радіємо будь-якій сумі, яка допоможе Іринці знову усвідомити, що вона мама і побачити своїх малюків", - просить кума Ірини.

Реквізити для допомоги: 

Карта Приват банка 4149 4393 0034 8418 Мелещенко Людмила

Залиште свій коментар

Вибір редакції