Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Важка патологія внутрішніх органів змушує Людмилу пройти через операцію

Жінка просить всіх небайдужих допомогти їй зібрати кошти.

35-річна Людмила Крепак має вагу, яка є критичною для дорослої людини, лише 37 кілограмів. І через надмірну худорлявість в неї розвинулась патологія внутрішніх органів, які значно опустились.

«Моя дванадцятипала кишка затискається під кутом 12 градусів між артерією і аортою. Через різке схуднення опустилися всі органи (спланхноптоза), тому м'язи шлунка працювати, як раніше вже не можуть. Нижня частина шлунка і нижні кишки впали в зону малого таза. Це приблизно 10 см нижче пупа. В цьому ще й складність. Адже їжа накопичується в шлунку і щоб він не лопнув і не отруював організм, постійно необхідно на стаціонарі зондувати очищення через ніс проводити і харчування через крапельницю», - пояснює жінка.

Лікарі можуть виправити критичну ситуацію, але лише за допомогою хірургічного втручання, яке непосильно дорого коштує для жінки.

«Працюю в амбулаторії, отримую мінімальну зарплату, а допомогти нікому. Зверталася і в МОЗ, і в благодійні організації, але результату немає, навіть деякі не реагують. Буду дуже-дуже вдячна за кожну копійку пожертвувань. Я прекрасно розумію, що таких звернень безліч, але просто руки опускаються, заради дітей тримаюся», - каже жінка і просить допомогти зібрати кошти.  

Реквізити для допомоги

Номер карти: 5167 4901 9910 1990

Крепак Людмила Миколаївна.

ПЕРЕКАЗ МОЖНА ЗДІЙСНИТИ ЧЕРЕЗ БУДЬ-ЯКУ ПЛАТІЖНУ СИСТЕМУ З КАРТКИ НА КАРТКУ

Залиште свій коментар

Вибір редакції