Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Важкий стан Алли змусив її родину звернутися по допомогу

Жінка потребує невідкладного лікування

Горішна Алла відчула перші прояви хвороби навесні 2017 – з’явились проблеми із зором. Лікарі припустили неврологічну проблему, але визначити діагноз не вдавалось. Тим часом стан продовжував погіршуватись, за кілька місяців без лікування у жінки почали відмовляти основні групи м’язів.

«Почалися проблеми з ковтанням, мовою, диханням. Ускладнилися рухи рук і ніг. Ми приїхали в Хмельницький в кризовому стані, де і поставили діагноз - важка прогресуюча міастенія», - розповідає чоловік Алли.

Це  автоімунний нервово-м'язовий розлад, що клінічно характеризується патологічною слабкістю і стомлюваністю скелетних м'язів. І без лікування ситуація може призвести до летальних наслідків. Тож жінка потребує постійного лікування, щоб оминати загострень.   

«Тоді ми «витягнули» її за 2 тижні з допомогою пожертв людей і ще залишків власних коштів провели курс лікування. Лікарі говорять, що ця хвороба невиліковна, але за допомогою дорогих препаратів можна досягнути ремісії і жити повноцінним життям. На жаль,  у нас не вистачає коштів на закупку препаратів. Тому у Алли почалося знову загострення, їй важко дихати і потрібна негайна допомога», - додає чоловік Алли.

На триденний курс потрібно 45 тисяч гривень, для родини жінки така сума захмарна, тому вони просять фінансової допомоги небайдужих.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168757385318102 Горішна Алла

Залиште свій коментар

Вибір редакції