Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Важкий стан сина змусив маму Жені звернутись за допомогою

Важкий стан сина змусив маму Жені звернутись за допомогою

Дитині потрібна інтенсивна реабілітація.

Мама Поліщука Євгена звертається за допомогою в лікуванні свого синочка. Малюк через родову травму є інвалідом дитинства «1А» групи. У дитини ДЦП, спастичний тетропарез зі стійкими руховими порушеннями, вираженою психомоторною затримкою розвитку, вторинною мікроцефалією. Симптоматична епілепсія, поліморфні і генералізовані напади, резистентні до антиконвульсивної терапії.

«Світ зустрів його з важкими випробуваннями: три реанімації, перші 3 місяці життя в лікарні... Зараз Женя перебуває у важкому стані, практично не рухається, не тримає голову, не сидить, не стежить за предметами. Від народження ми їздимо по лікарнях і, на жаль, результатів мало», - каже мама Жені.

Українські медики радять інтенсивну реабілітацію, адже в дитячому віці мозок пластичний і здатен адаптовуватись.

«Женя бореться за своє життя 24 години на добу, і ми разом з ним, але для молодої сім'ї оплачувати дороге медикаментозне лікування і до того ж реабілітації дуже складно.  Тому моя сім'я дуже просить добрих людей допомогти поставити на ноги нашого любого синочка. Зараз нас готові прийняти на реабілітацію у Трускавці. Один курс коштує понад 12 тисяч гривень гривень - це без переїзду і житла, а таких курсів потрібно 4-6 на рік», - каже жінка.

Реквізити для допомоги:

ПРИВАТБАНК

5168 7450 1274 9757

Поліщук Вероніка Тимофіївна

https://www.facebook.com/groups/319685175243736/

Залиште свій коментар

Вибір редакції