Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Важкий стан сина змусив маму Жені звернутись по допомогу

Дитині потрібна інтенсивна реабілітація.

Мама Поліщука Євгена звертається по допомогу в лікуванні свого синочка. Малюк через родову травму є інвалідом дитинства «1А» групи. У дитини ДЦП, спастичний тетропарез зі стійкими руховими порушеннями, вираженою психомоторною затримкою розвитку, вторинною мікроцефалією. Симптоматична епілепсія, поліморфні і вдруге - генералізовані напади, резистентні до антиконвульсивної терапії.

«Світ зустрів його з важкими випробуваннями: три реанімації, перші 3 місяці життя в лікарні... Зараз Женя перебуває у важкому стані, практично не рухається, не утримує голову, не сидить, не стежить за предметами. З самого народження ми їздимо по лікарнях і, на жаль, результатів мало», - каже мама Жені.

Українські медики радять інтенсивну реабілітацію, адже в дитячому віці мозок пластичний і здатен адаптовуватись.

«Женя бореться за своє життя 24 години на добу, і ми разом з ним, але для молодої сім'ї оплачувати дороге медикаментозне лікування і до того ж реабілітації дуже складно.  Тому моя сім'я дуже просить добрих людей допомогти поставити на ноги нашого улюбленого синочка. Зараз нас готові прийняти на реабілітацію у Трускавці. Один курс коштує 11 940 гривень це без переїзду і житла, а таких курсів потрібно 4/6 на рік», - каже жінка.

Реквізити для допомоги:

ПРИВАТБАНК

5168 7420 2044 2491

Поліщук Вероніка Тимофіївна

Залиште свій коментар

Вибір редакції