Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Величезна пухлина тисне на мозок Данилка, юнаку потрібна операція

Київські лікарі готові боротися за його життя.

14-річний Коржан Данило раптово влітку минулого року відчув перші напади епілепсії, а обстеження показали у дитини велику пухлину в голові.

Хоча спочатку лікарі припускали, що юнак просто має нервові зрушення, призначали медикаментозне лікування.  До того ж активно займається боротьбою, що може викликати перевантаження і травми. Коли ж напади почали посилюватись і збільшилась їхня частотність, вже тоді почалися більш глибокі обстеження, які і виявили кисти і вже велике новоутворення в голові, яке тисне на мозок і викликає напади епілепсії.

«Лікарі у Дніпрі констатують, що пухлина занадто глибоко знаходиться, що їхнє обладнання не дозволяє зробити операцію, відтак дитині загрожує повний параліч, крововилив у мозок, летальний результат. Тож зв’язались з київськими фахівцями, де призначили операцію», - розповідає мама хлопчика.

На медикаменти лише на першу операцію, подальші обстеження і реабілітацію родині знадобляться десятки тисяч гривень. Тож мама хлопчика у відчаї просить про фінансову підтримку.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4991 0772 0623 Коновалова Олена Володимирівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції