Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Величезна злоякісна пухлина заважає крихітному Артуру дихати і ставить життя під загрозу

Малюк проходить лікування в Києві, але родина мріє перевезти дитину до закордонних лікарів.

Життя крихітного Артура наповнене лікарями і медичними установами. Хлопчик народився з вадою серця, яку довелося прооперувати, коли йому було 7 місяців, а потім почалася довга низка симптомів, причини якої не могли визначити тривалий час.

«У Артура опухла шия. Мама дитини одразу побігла по лікарях, відповідь була або «Це зуби!», або «Запалені лімфовузли». Лікарі не призначили аналізів. Батьки дитини почали переживати, тому що опухла шия не проходить, але низка лікарів заспокоювали, що турбуватись немає причин. Через пару днів у Артурчика закрилось око... Почалося важке дихання. Ніхто з лікарів не зіставив ці фактори... Батьки бігали від лікаря до лікаря і кожен день слухали нові діагнози і припущення. Через пару днів дихання дитини було дуже ускладнене. Її в терміновому порядку відвезли і поклали в лікарню», - розповідає тітка малюка.

Саме тоді  під час ретельнішого дослідження виявили у дитини велику пухлину, яку розташовувалась у грудній клітині, але дісталась аж до шиї.

«Коли озвучили, що це Лімфома - ми молилися, щоб помилилися. Прийшли результати біопсії, і дійсно, попередній діагноз помилковий і все виявилося куди гірше! Це нейробластома величезних розмірів. 3 стадія. Дуже багато часу вже втрачено, 11-місячний Артур хоче жити і тішити своїх батьків, адже він дуже бажана дитина і величезне щастя для всіх нас! Благаю допомогти моїй родині вирвати Артура з лап цієї страшної хвороби», - просить тітка хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168 7427 1239 8472

Танковська Христина

https://www.instagram.com/lady_tankovskaya/

Залиште свій коментар

Вибір редакції