Ветеран АТО Володимир потребує негайної допомоги

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лише закордоном чоловіку дають надію здолати онкологію.

Нагребецький Володимир все життя присвітив військовій службі, а останні 5 років став учасником бойових дій на сході України. Чоловік ніяк не думав, що під загрозу його життя поставить саме онкологічне захворювання.

«Коли він вийшов на пенсію і здавалося б життя триває, у нього діагностували пухлину 8 см, на лівій легені. Була проведена безуспішна операція (пухлина не змогли видалити), почалися ускладнення, легке практично не вентелюються, почалося кровохаркання, пухлина розпадається», - розповідає донька чоловіка.

Українські лікарі констатують, що безсилі в такій ситуації, але родина не готова здаватись перед хворобою, тож вони звернулись до закордонних фахівців, які готові прийняти чоловіка на подальше лікування.

«Мій батько не транспортабельний, його потрібно доставити туди реанімобілем - це дуже дорого, і клініка виставила депозит 28 000 €, які ми просто не потягнемо. Але це наш останній шанс, я благаю Вас допомогти нам, татові всього лише 44 роки, я молю Вас  допоможіть», - просить донька Володимира.

Реквізити для допомоги:

5168 7574 0447 2625 Нагребецька Тахмiна Махамаджановна 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції