Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ви можете допомогти вилікувати Дениска від його вкрай рідкісного діагнозу

Ви можете допомогти вилікувати Дениска від його вкрай рідкісного діагнозу

Родина просить допомогти їм зібрати кошти.

Дениско з'явився на світ у родині, яка чекала на його появу довгих 15 років, але малюк народився із досить рідкісним діагнозом – артрогрипоз верхніх і нижніх кінцівок, тобто у малюка недорозвиненні суглоби і м'язи.

«Уже під час народження Дениско отримав перелом правого стегна, на 14 день була накладено гіпсова пов’язка і почалися численні консультації в Києві, Харкові, Одесі, Львові Житомирі, але всі казала: «На жаль, це така хвороба…», - розповідає мама хлопчика.

За свої 5 років малюку зробили чимало гіпсувань, операцій, але він досі не ходить сам і не може нічого взяти в руки.

У відчаї батьки звернулись до клініки в Польщі, але там теж не допомогли, проте порадили подати документи у клініку в Канаді, яка спеціалізується саме на захворюванні хлопчика. Після пів річного очікування, клініка відповіла, що готова взятися за лікування дитини і  до того ж прийняти на безкоштовне лікування, але родина має бути готова впродовж року перебувати у Канаді.

«Візит призначено вже на 6 липня, а надалі буде описане лікування, припускається що знадобиться 12 місяців для проведення всіх необхідних досліджень. Нам знадобиться на цей час десь 20-25 тис доларів. За 5 років лікування і постійної реабілітації ми фінансово виснажилися і нам така сума не під силу», - каже мама Дениса.

Реквізити для допомоги:

Номер картки:4149 4993 4708 0242 Степанюк Ліля

Залиште свій коментар

Вибір редакції