Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ви можете подарувати життя 7-місячній Даянці

Крихітку готують до операції в Києві.

Крихітній Бондар Даяні потрібно трансплантація печінки від батьків, яку проведуть в Національному інституті ім Шалімова в Києві.

Дитина народилася з кістозним захворюванням жовчних протоків і, на жаль, воно призвело до того, що печінка дитини дуже постраждала і вже не може відновитись.  

«4 місяці поспіль лікарі підбирають правильність лікування, тому що вага є критичною, кровоносні судинки занадто малі для з’єднання з донорськими. Для вищих процентів виживання після пересадки вага має бути від 6 кг, а зараз - лише 5,500 кг. Через те, що високий аналіз білірубіну, вага стоїть на місці більше двох місяців. Тому 23.01.2020р. були встановлені два дренажі у внутрішньо печінкові жовчні протоки, для відтоку жовчі, тим самим покращити апетит», - розповідають рідні дитини.

Цей час ще й потрібен батькам, щоб зібрати кошти на ліки, які будуть використані під час операції і головно після неї - для реабілітації і дитини і її тата. Родина розуміє, що самотужки не потягне такі витрати, тому просять небайдужих людей доєднатись до збору коштів для проведення рятівної операції.

Реквізити для допомоги:

№ картки 5168 7573 8219 0744

Бондар Лілія

Залиште свій коментар

Вибір редакції