Викривлення хребта у Філіпа ставить під загрозу його майбутнє

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Батьки хлопчика не можуть зібрати самостійно кошти на оперативне втручання.

Філіп наймолодший із восьми діток в родині Бєлєкчів і він має ваду хребта, яку доведеться виправляти оперативним шляхом, щоб дати хлопчику шанс на майбутнє.

«Він народився в термін через кесарів розтин і розвивався до року як все дітки, але потім я почала помічати, що у нього щось не так з хребтом. Звернулась в сільську поліклініку за місцем проживання і нас направили до районної лікарні. Там зробивши рентген і сказали, що у нього викривлення хребта», - пригадує мама малюка.

Відтоді малюку призначали різні види реабілітацій, щоб зменшити ваду і не дати їй розвиватись, але хлопчик ріс і з ним ріс і кут нахилу хребта. Відтак всі органи хлопчика зміщуються і неправильно функціонують, тож здоров'я дитини опиняється під загрозою.  

«Зараз Філіпу 5 років і вирішила його звозити до Києва, там нам призначили пройти МРТ і КТ хребта так , як лікар сказав, що випадок дуже складний і викривлення стрімко росте, то потрібна операція. Корсет вже не допоможе», - каже мама хлопчика.

Багатодітна родина з села, де є п’ятеро неповнолітніх дітей, самостійно зібрати кошти навіть на обстеження не в силах, тож і зібрати кошти на потрібне оперативне втручання – це непосильне для них завдання.

 Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149 4398 1592 9643 Бєлєкчі М. Д.

Залиште свій коментар

Вибір редакції