Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Не залишайте помирати: Вікторія просить допомогти їй позбутись онкологічного захворювання

У дівчини, окрім бабусі, немає рідних.

Понад 80 тисяч гривень потрібні на лікування Вікторії Коломієць, у якої влітку цього року діагностували хондросаркому правої здухвинної кістки.

Харківські лікарі швидко прооперавули молоду жінку - видалення пухлини правої вздохвинної кістки та бокової маси крижової кістки (резекція таза справа), але у вересні стався рецидив. У Вікторії відмовили ноги, і досі вона пересувається лише на інвалідному візку через сильні болі.

«Утворення розмірами 176×161×100, яке поширюється на крижову область, тіло і крило здухвинної кістки, порожнину малого таза, на м'які тканини і в позвонковий канал. Обговоривши з хірургом-онкологом план дій, вирішили їхати до м. Кропивницький, де зробили 10 сеансів томотерапії, це був перший курс, на який було зібрано за допомогою добрих людей 80 тис. грн», - розповідає дівчина.

Але це поки лише частина повного лікування, на подальший курс, коштів вже немає. «Зараз просто всі фінанси вичерпані. Потрібна матеріальна допомога на наступний курс лікування - 80 тис. грн, якщо не пройти лікування, то мене чекає смертельний вирок. Просимо вас нам допомогти, не залишайте помирати, благаю!»- просить Вікторія.

Реквізити для допомоги:

Карта Альфа Банка:
5355 5711 0580 1740
Коломієць Вікторія Анатоліївна

Карта ПриватБанка:
5168 7426 0000 1121
Проскура Катерина Іванівна(бабуся)

https://www.instagram.com/kolomietsviktori8431?r=nametag

Залиште свій коментар

Вибір редакції