Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Волонтери благають допомогти врятувати життя 2-місячному малюку з родини Липовських

Лікарі борються за життя хлопчика.

2-місячний малюк у родині Липовських народився дуже передчасно, лише на 29 тижні вагітності. І, як наслідок, у малюка з’явився діагноз - постгеморагічна гідроцефалія, тобто у голівці дитини збирається рідина, яку штучно потрібно виводити, щоб вона не тисла на мозок.

Все своє ще зовсім коротке життя малюк перебуває в лікарні у Дніпрі, багатодітна родина, у яких ще чотирьох діток, і які живуть вкрай бідно в селі на Дніпропетровщині, не має можливості навіть бути поряд з дитиною, не кажучи вже про кошти на ліки. Малюк досі не отримав своє ім’я, адже батьки змогли приїхати до дитини лише один раз.

Життям і лікуванням хлопчика опікуються самі лікарі і волонтери, які самостійно збирають кошти на необхідні медикаменти. За допомоги небайдужих людей були зібрані кошти на проведення дитині операції із дренажування, зараз лікарі чекають, поки малюк зміцніє, і йому потрібно буде провести операцію зі встановлення шунта, щоб виводити рідину з голівки без додаткових апаратів, на його купівлю знадобляться десятки тисяч гривень. Тож волонтери змушені звернутись до всіх людей, яким буде небайдужа доля малюка.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку 5168 7427 1212 6501 Тимощенкова Олександра

Залиште свій коментар

Вибір редакції