Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вроджена вада змушує маленьку Кіру боротись за своє здоров’я

Дитині потрібна посилена реабілітація

Кіра народилася з вродженою вадою розвитку центральної нервової системи: спинномозкова грижа хребта, синдром Арнольда-Кіарі, гіпоплазія мозочка, нижній млявий парапарез, тазові порушення.

«Перші два місяці ми лежали в харківському пренатальному центрі, чекали поки Кіра підросте і набере вагу для операції. Потім була перша операція по закриттю грижі, відновленню хребців і прибирали фіксацію спинного мозку, потім була друга операція по встановленню шунта, бо почав підніматися внутрішньочерепний тиск. Після виписки додому через два місяці у Кіри почалися епілептичні напади, на щастя, зараз нападів немає, але ліки вона ще приймає», - розповідає мама дитини.

Родині розповіли, що дівчинка потребує посиленої реабілітації і з дитиною почали займатись спеціалісти різних реабілітаційних центрів.

«Для того щоб у Кіри виходило робити найпростіше, потрібно дуже багато працювати. Зараз вона добре утримує голову, сидить з підтримкою, ворушить ніжками. Поки вона маленька, нам потрібно встигнути якомога більше, лікарі дають навіть шанси на ходьбу, але для цього потрібно дуже багато працювати. Тому ми хочемо поїхати в медичний центр, де вміють працювати з такими дітьми, нас там вже чекають, але для цього потрібно 3000 євро, на жаль, всі наші запаси вже вичерпані і ми не можемо самі оплатити цю реабілітацію і ми змушені звернутися за допомогою до небайдужих людям», - каже мама Кіри.

Реквізити для допомоги:

Номер карти ПриватБанку

5168757362518518 Пшеничних Крістіна Сергіївна

Залиште свій коментар

Вибір редакції