Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Врятувати Ганну: важка патологія судин мозку може вбити дитину

Дівчинка вже перенесла один інсульт

У Тодорюк Ганни діагностували важку маловідому хворобу Моямоя.

Історія дівчинки почалася у квітні з раптового підняття температури, вона потрапила до чернівецької реанімації, адже її стан різко став критичним. В лікарні припустили діагноз вірусний енцифаліт, правобічний геміпорез та симптоматична епілепсія.

«В реанімації ми провели під апаратом штучного дихання 8 днів. Далі були місяці лікування по різних закладах, а потім на початку липня ми поїхали до Києва. Нам призначили лікування. Донечці ставало краще. Вона вже намагалася самостійно робити кілька кроків, говорила окремими словами. Згодом вона вже почувалася значно краще. Та вже з початку вересня знову почалося погіршення стану здоров'я - почалися запаморочення, втрата свідомості», - розповідає мама дівчинка.

Тож родині порадили звернутися до закордонних фахівців. Ізраїльська клініка після досліджень повідомила родині справжній діагноз Ганни.

«Там нам розповіли, що моя донечка перенесла ішемічний інсульт і зараз він може повторитися в будь-який момент. У нас проблема з судинами головного мозку. Хвороба називається Моямоя. Для того, щоб запобігти ще одному інсульту, потрібно зробити ангіографію, вартість якої 15,104$ та після цього потрібно провести дві операції вартістю 46530 $ кожна», - каже мама дитини.

Таку суму родина має зібрати за три місяці, вони просять допомоги небайдужих.

Реквізити для допомоги:

Номер картки ПриватБанку 4149 4978 4973 4621

Тодорюк Тетяна

https://www.facebook.com/groups/2087105137995708/

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції