Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Врятуйте Діанку: зірки і небайдужі українці долучилися до збору коштів для 3-річної дівчинки

200 тисяч євро потрібно зібрати, щоб провести дитині трансплантацію кісткового мозку.

Сомбреро Дмитра Комарова, раритетний бумбокс від гурту  "Бумбоксу",  светр співака Олега Вінника та екскурсія в Телевізійну Службу Новин - все це лоти для аукціону у Черкасах. Торгувалися заради порятунку трирічної Діанки Батій. Сильна дівчинка вже один раз перемогла важку форму раку, проте хвороба повернулася і наразі дитині потрібне дороге лікування. 

Діані три роки, і її простір має конкретний радіус - півтора метра - це довжина трубки крапельниці, яка з дівчинкою весь час. 

Ганна Іванівна оглядає Діанин животик, саме там ховалася нейробластома. Рак виявили, коли метастази вже пішли в кістковий мозок. Зробили трансплантацію, Діана сама стала для себе донором. Здавалося, хвороба відступила, проте місяць тому метастази знайшли в лімфовузлах. Тепер потрібна пресадка за кордоном.

Мандрівник Дмитро Комаров лот для аукціону вибрав з колекції "Світу навиворіт". Руслан Сенічкін дізнається про сильну дівчинку і одразу підписує дві книги "Сніданки в саду" одну для аукціону, другу -  для самої Діани.

«Діаночко, ми всі віримо, що ти видужаєш і в тебе буде життя повне прекрасних подій», - каже Руслан

У каналу 1+1 на аукціоні окремий стіл.  Тут годинник зроблений в ефірі сніданку вихідного - стара пательня йде з молотка за 7200 гривень.  Сомбреро Комарова купують за 13 тисяч гривень. Найдорожчим лотом стає екскурсія в ТСН. За похід до нас у гості викладають 13 тисяч 200 гривень.

Попередньо на лікування дівчинка потрібно зібрати 200 тисяч євро.

Квитки для перельоту за кордон, згідно із договором з ТСН, надасть авіакомпанія МАУ. Аукціон зібрав 230 тисяч гривень, проте навіть цієї солідної суми досі замало.

Реквізити для допомоги:

"ПриватБанк": 5168 7573 3517 2963

Одержувач: Батій Ольга Олександрівна

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції