Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Врятуйте Сашу: неточні діагнози і лікування призвели до 4 стадії раку

Юнака лікують у приватній клініці

Олександр Черевко в свої 23 роки перші симптоми хвороби просто списав на перевтому, та коли ситуація не покращувалась, звернувся до лікарів. Перші діагнози і лікування не дали поліпшення, а навпаки - почав допікати нестерпний біль, температура тіла почала підніматися до 38-39, підскочив тиск.

Відтоді почалися постійні діагностики у різних закладах, але стан юнака стрімко погіршувався. Саша стрімко втрачав у вазі. На додачу до болю у хлопця почало відбирати ноги, з’явилися проблеми із правою рукою.

«Коли Сашка нарешті госпіталізували та із діагностичних центрів почали надходити результати, Саша вже не міг піднятися. А в бланках із результатами з’явився діагноз - Лімфома Беркетта, 4 стадія. Рідні телефонували в усі відомі онкоцентри, і приватна клініка погодилася його прийняти та спробувати допомогти. Ледве живого Сашка доправили до клініки 09 березня, де одразу медики взялися його рятувати.    Зараз стан Саши оцінюється як важкий, хвороба уже відняла у нього можливість рухатися», - розповідають друзі Олександра.

Лікування, яке може врятувати життя Саші, коштує приблизно 600 тисяч гривен.

Рідні, друзі і сам Сашко благає небайдужих людей долучитися до збору коштів і врятувати людське життя.

Реквізити для допомоги

№ картки: 4149499102274055

Черевко Олександр Олександрович.

Залиште свій коментар

Вибір редакції