Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Я дуже хочу жити: коштовного і невідкладного лікування потребує Валентина

У жінки є всі шанси побороти недугу

Валентина звертається до небайдужих людей, щоб перемогти рак. Жінка не помічала своєї вади зі здоров’ям, бо бореться за повноцінне життя сина – інваліда дитинства. 

«Мені 44 роки. Проживаю в Херсонській області. Моя історія почалася зовсім нещодавно – 1,5 місяця тому, може, і раніше, але я не мала часу надавати тому значення. У мене швидко почав падати зір, випадати волосся і мучили жахливі головні болі. Сподівалась, що пройде, але все-таки вирішила сходити до лікаря. 17.11.2017 лікар повідомив - у вас рак. Плоскоклітинний рак шийки матки», – розповідає Валентина.

Жінка сподівалась на помилку, але ретельні дослідження лише підтвердили діагноз і показали, що хвороба на другій стадії. Тож побороти її є чималі шанси, за умови своєчасного лікування.   

«Я вже зробила три хімії, променеву терапію, підтримку всього організму. Але, на жаль, матеріально не впораюся. Мама у мене старенька, її пенсія маленька Сама працювати не можу. Я прошу Вас всіх, хто може, допоможіть, будь ласка, мені вижити! Я дуже хочу жити!", – каже Валя

Реквізити для допомоги:

Приват Банк 5168742204650364 Пановік Валентина Василівна

https://www.facebook.com/groups/165129454188019/

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції