Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Я рішуче налаштована жити: Юля просить допомогти здолати їй рак

Лікування може тривати більше року, тож потрібно чимало коштів.

Початок весни минулого року перетворився для Юлії в боротьбу за подальше життя. У молодої жінки, яка запідозрила, що з її організмом щось не так, виявили об'ємні утворення яєчників з асцитом (вільна рідина в черевній порожнині). Подальше дослідження показало, що це  -  рак яєчників 3 стадії (Ca ovariorum, Gr IIIC, cT3cpN0M0).

«Ми почали лікування. За планом було три курси хіміотерапії, операція і знову три курси "хімії". Але після трьох перших курсів і повторного КТ динаміка виявилася негативною - пухлини збільшилися, метастази поширилися далі черевною порожниною. Тож за кілька днів робимо нову схему для другої лінії хіміотерапії», - розповідає Юля.

Новий курс другої хіміотерапії абсолютно інший і відрізняється за ціною. Але лікарі попереджають, що таке лікування може тривати не один рік.

«Найнеприємніше в таких історіях це те, що життя залежить від фінансових ресурсів. А я рішуче і вперто налаштована жити! Тільки тепер ще, як ніколи раніше, потребую вашої допомоги», - каже Юля і просить про фінансову допомогу.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк - 5168 7573 6387 3680 Аніщенко Юлія Іванівна.

https://www.facebook.com/julia.lacrima

Залиште свій коментар

Вибір редакції