Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Юля просить допомогти здолати їй рак

Юля просить допомогти здолати їй рак

Лікування має тривати роками, тож потрібно чимало коштів.

Початок весни 2018 року перетворився для Юлії на боротьбу за подальше життя. У молодої жінки, яка запідозрила, що з її організмом щось не так, виявили об'ємні утворення яєчників з асцитом (вільна рідина в черевній порожнині). Подальше дослідження показало, що це  -  рак яєчників 3 стадії.

Його можна здолати, але за умови безперервного лікування дорогими препаратима. Кожні три тижні упродовж року потрібно приймати таргетний препарат. Держава такі ліки не закуповує.

Юлія вже продала земельну ділянку, за яку збиралася купити житло, працює з останніх сил і збирає кошти з допомогою друзів. В Україні одна упаковка такого препарату коштує 35 тисяч грн, в Туреччині – 15-ть. Тому, зібравши необхідну суму, Юля вимушена ще й літати до Туреччини за необхідними їй ліками.

Відео Близько мільйона українців живуть із онко: з якими викликами вони зіштовхуються

Нині близько мільйона людей в Україні живуть з онкохворобами. Сучасні таргетні та імунопрепарати держава майже не закуповує. І щоби придбати їх удвічі дешевше, пацієнти їздять за кордон. Про щоденні виклики онкохворих - ТСН розкаже.  

Близько мільйона українців живуть із онко: з якими викликами вони зіштовхуються

Майже за два роки вона пройшла 20 хіміотерапій та 3 операції і в неї є шанс забути про цю хворобу. Юлія просить фінансової допомоги у всіх небайдужих.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк - 4149 4991 3115 1118 Аніщенко Юлія Іванівна

Monobank: 5375 4141 0752 3838 - Аніщенко Юлія Іванівна

Monobank ($): 5375 4188 0132 5986 - ANISHCHENKO YULIIA

https://www.facebook.com/julia.lacrima

https://www.facebook.com/helpjulialacrima/

Залиште свій коментар

Вибір редакції