Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Я сильна і смілива: Єва просить допомогти їй здолати рак

Дівчинка мріє одужати, щоб знову виросло волосячко.

Вже понад 9 місяців Єва бореться раком за своє життя, який спершу проявився як банальна застуда. «Незабаром з'явилася незрозуміла симптоматика - спочатку захворіла ручка, а слідом батьки намацали горбок зліва під ребрами. В кінці червня Єву відвезли на консультацію до хірурга «ОХМАТДИТу». Там призначили УЗД, яке показало новоутворення 9 см і припустили пухлину Вільямса. На КТ підтвердився страшний діагноз - нефробластома зліва», - розповідає мама дівчинки.

Єва пройшла 4 блоки передопераційної хімії, яка сильно "вдарила" по печінці. Операція з видалення пухлини разом із ниркою теж відбулася з ускладненням - пухлина лопнула і частина ракових клітин просто витекли в черевну порожнину. Після цього була призначена променева терапія -17 сеансів і 12 блоків хіміотерапії.

Проте хвороба прогресувала, зміна курсів не давала результату у дитини почали з’являтись метастази. Тож батьки намагаються терміново вивести її на лікування за кордон для більш радикальних методів лікування.

«Єві потрібне термінове оперативне втручання для видалення метастаз і аутологічна трансплантація кісткового мозку. Нас погодилася прийняти тільки одна ізраїльська клініка. Ціна життя Єви - 200 000 доларів. «Я сильна і смілива» - так говорить Єва всім, хто запитує чи страшно їй. У малятка великі очікування і надії на те, що одного ранку їй скажуть, що в лікарню більше їхати не потрібно, що скоро відросте волосся, і вона зможе заплітати косичку, і батьки обов'язково подарують їй ретривера», - розповідають рідні дівчинки.

Реквізити для допомоги:

ГРН 5168 7573 7856 4902 Загладько Олена (ПриватБанк)

ГРН 5375 4141 0361 8392 Загладько Олена (Монобанк)

USD 5168 7573 8324 3690 Olena Zahladko

EUR 5168 7573 8324 3682 Olena Zahladko

Залиште свій коментар

Вибір редакції