Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Яні потрібна інтенсивна реабілітація після ураження мозку

Яні потрібна інтенсивна реабілітація після ураження мозку

Дівчині діагностували вірусний енцефаліт

Студентка 1 курсу медичного університету Яна Якимчук із Чернівецької області раптово в січні захворіла - була температура, слабкість, головний біль, який спершу не викликав занепокоєння, але поступово стан погіршився.

«Її госпіталізували з лівобічною пневмонією, але лікування не діяло, стан погіршувався і дало ускладнення на головний мозок», - розповідають рідні Яни.

Дівчині діагностували вірусний енцефаліт, моторну афазію і почали боротьбу за її життя. За два місяці лікарям вдалося зняти гострий запальний процес, але залишилися глибокі неврологічні зміни.

Лікарі радять професійну реабілітацію, щоб повернути Яні навички і наблизити до більш звичного і самостійного життя, але таке лікування потребує захмарних для родини коштів. Вони сподіваються на допомогу небайдужих.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7427 2681 9281 Якимчук Олеся Корниліївна

Відео Допомога ТСН: родина 18-річної Яни збирає гроші на лікування вірусного енцефаліту

Вона закінчила школу із золотою медаллю і мріяла стати медиком, але сама опинилася прикутою до лікарняного ліжка. У буковинки Яни Якимчук вірусний енцефаліт. 18-річна дівчина не може ходити, говорити і самостійно їсти. Хвороба сильно пошкодила її мозок, та медики київської приватної клініки обіцяють вилікувати дівчину. На це потрібні сотні тисяч гривень. Але таких грошей у родини немає. Більше - у розділі Допомога

Допомога ТСН: родина 18-річної Яни збирає гроші на лікування вірусного енцефаліту

Залиште свій коментар

Вибір редакції