Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Євгену потрібна термінова допомога!

У хлопця рідкісна форма пухлини, але побороти рак можна.

50 тисяч євро - ціна життя київського юнака Євгена Бєлова. У хлопця - рак, рідкісна форма пухлини в мозку. Одна тільки біопсія могла зробити з хлопця інваліда, занадто великим був ризик пошкодити здорові ділянки мозку. Лікувати хлопця взялися в Німеччині, шанси на одужання - великі.

Єдиний син у родині Євген не знав, що таке хвороби і лікарі. Йому було 16-ть, коли він раптом став накульгувати лівою ногою, щоразу сильніше німіла ліва рука. Батьки думали – забився. Допоки ліву частину тіла майже геть не паралізувало. Ні в Україні, ані в Росії поставити діагнозу не могли.

У берлінській клініці "Геліос" Євгену зробили біопсію і з'ясували - у хлопця рідкісна форма пухлини. Але побороти рак можна.

"Шанси цілком одужати великі. Ми зараз його лікуємо хіміотерапією та медикаментами. Вводимо їх у вену. Шанси виходити понад 80 відсотків. Євген може стати здоровим юнаком", - запевняє головний лікар дитячого відділення клініки Лотар Швайгерер.

Загалом хлопець має отримати 4 блоки хіміотерапії. Сильні медикаменти вбивають ракові клітини, а ще - викликають цілий букет побічних ефектів. Коли волосся стало випадати, тато Євгена власноруч зробив йому зачіску під нуль.

Після хіміотерапії пухлину опромінюватимуть. У Берліні можуть розрахувати це настільки точно, щоб не зачепити здорові клітини мозку.

"80 відсотків дітей із таким діагнозом можна вилікувати. Але в цьому конкретному випадку ми будемо знати це тільки через кілька років. Після завершення терапії перші 5 років треба буде проводити суворий контроль", - говорить лікар.

Оплатити лікування самостійно родина не у змозі. Одна тільки діагностика обійшлася в 20 тисяч євро. 50 тисяч за вимогою клініки заплатили наперед. Іще 50 тисяч – це борг перед клінікою.

Родина сподівається на допомогу небайдужих людей.

Тел: (098) 083-53-40 - тато Євгена

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Розрахунковий рахунок 29244825509100

МФО – 305299

ОКПО – 14360570

Номер карти 6762 4661 2136 3616 Белов Олександр Євгенійович

ІНН 2674814571

 

ВідеоДопоможіть Євгену Бєлову

Залиште свій коментар

Вибір редакції