Юлія просить допомогти їй зібрати кошти на хіміотерапію

Юлія просить допомогти їй зібрати кошти на хіміотерапію

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Юлія просить допомогти їй зібрати кошти на хіміотерапію

Кожна із хіміотерапій коштує 30 тисяч гривень.

Сидоренко Юлія, вчителька сільської школи, зараз потребує значних коштів, щоб здолати хворобу, яка ставить під загрозу її життя.

«Все почалось із звичайного кашлю у березні 2020 року. Сімейний лікар два місяці лікував мені бронхіт. Та мій стан все погіршувався. Влітку я поїхала до Полтави в аптеку за ліками. Там мені стало зле, й мені викликали швидку медичну допомогу, яка транспортувала мене в тяжкому стані з ознаками гострої кисневої недостатності в реанімаційне відділення Полтавської інфекційної лікарні. Діагноз: тотальна пневмонія, плеврит», - розповідає Юлія.

Але в процесі лікування лікарі помітили у легенях жінки новоутворення, після його дослідження виявилось, що це злоякісна пухлина вже на третій стадії - фолікулярна лімфома. Лікарі дають позитивний прогноз за умови проходження 8 сеансів хіміотерапії, кожен із яких коштує 30 000 грн.

Перші хіміотерапії Юлія успішно пройшла і має значні поліпшення, та для її сім’ї, де чоловік через ниркову недостатність змушений проходити постійно гемодиализ, подальше лікування фінансово непосильне.  «Дуже прошу вас допомогти мені вижити! Якщо я не пройду ці хіміотерапії – я не виживу. Мій 7-річний синочок і хворий чоловік лишаться самі, і їх заберуть по інтернатах. Благаю вас, допоможіть мені на лікування!» - каже Юлія.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4731 2196 1570 6177

Поповнення рахунку СИДОРЕНКО ЮЛІЯ АНАТОЛІЇВНА

Наступна публікація