Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Юлія, яка народилась з однією ниркою, втрачає іншу

Дівчині потрібна трансплантація органа

32-річна Тимчук Юлія має пієлонефрит єдиної лівої нирки, правої нирки у дівчини не було від народження.

«З 13 років я інвалід 2-ї групи з дитинства. Виявили хворобу після того як промерзла в школі, погано опалювали клас і почалося перше запалення нирок, потім після досліджень виявили, що є така патологія. Далі часті обстеження і курси лікування», - розповідає Юлія.

Це дозволяло дівчині жити нормальним життям, і вона навіть народила сина, щоправда, завдяки кесаревого розтину. Але відтоді стан дівчини почав погіршуватись. Зараз стан нирки настільки загрозливий, що їй може знадобитись трансплантація органа.  

«Лікар направив мене до м.Київ в клініку Шалімова для обстеження. 26.10.2018 року я зі своєю мамою і сестрою здали аналізи крові на сумісність для того, щоб визначити, хто з них мені підходить як донор. Прошу всіх про допомогу, для операції і подальшого лікування потрібно зібрати суму 200 тисяч гривень. Якщо не робити пересадку, тоді будуть робити гемодіаліз три рази на тиждень, а це повністю людина залежить від лікарні і апарата, який буде фільтрувати кров замість нирок», - розповідає Юлія і просить допомогти.

Реквізити для допомоги:

Реквізити ПриватБанку 4731219110780487 Тимчук Юлія Михайлівна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції