Захарчику потрібно виправити важку патологію

10 тисяч євро потрібно зібрати на операцію.

Лазоришин Захар народився з вадою - екстрофія сечового міхура. У малюка відсутня частина передньої черевної стінки, а так само є аномалія статевого органа.

"Після пологів Захара забрали в дитяче відділення, а потім перевели в лікарню. Де була зроблена операція: пластика сечового міхура за Юнгом. Але результатів ця операція не принесла. Зараз за сина готовий взятися сербський лікар. Операція призначена на 4.07.2017. Вартість операції           10 000 євро", - розповідає мама хлопчика.

Лікар дає шанси на повноцінне життя, адже максимально виправляє патологію. Батьки дуже сподіваються, що дитина не відрізнятиметься від однолітків.

"Дуже хочеться, щоб у дитини був повноцінний зовнішній вигляд (зараз статевого органа як такого немає, він розщеплений і щільно притиснутий до дірочки в животику, частково видно сечовий міхур) і з часом відмовитися від підгузків, хочемо щоб наш хлопчик пішов у садок, щоб у нього було дитинство і щасливе життя. Адже що ще потрібно батькам - бачити тільки щасливу посмішку і іскристі очі своїх дітей", – каже мама Захара.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 4149 4978 5025 7629

Лазоришин Марія

https://vk.com/club130345402

Залиште свій коментар