Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Закордонне обстеження і лікування потрібне Володимиру через пухлину на хребті

Мінімальна вартість обстеження складає 25 тисяч євро.

Гарбалінский Володимир - інвалід дитинства за слухом, однак це не завадило йому вступити до інституту і успішно провчитися 3 курси. Але далі сталася неочікувана біда - у квітні 2019 у нього виявили крижово-куприкову гігантоклітинну пухлину.

«Звідки це все взялося і скільки часу воно росло, фахівці сказати не можуть. Протоколів лікування такої патології знайти не вдалося. Прогнози лікарів неоднозначні. Скільки фахівців, стільки і поглядів. У Києві нам запропонували видалити пухлину, можливо, частково разом із заміною нижніх хребців, що в підсумку, можливо, призведе до знерухомлення. Нам порадили їхати до Німеччини або Ізраїлю. У Німеччині нам вдалося домогтися консиліуму. Фахівці проти втручання в хребет і готові нас прийняти на обстеження і подальше лікування. Однак обстеження і встановлення діагнозу буде коштувати 25 тисяч євро», - розповідає мама юнака.

Клініки у різних кутках світу готові прийняти Володимира на обстеження, суми чималі, але ж невідомо, яке буде прописане лікування у підсумку.

«Кажуть, що це дуже індивідуальний випадок, і, можливо, треба буде імплантувати не тільки хребці, а й артерії, а такої апаратури в більшості клінік немає. Тому радять США, Ізраїль і Німеччину. Зрозуміло, що таких грошей у нас немає. Я сама інвалід армії і отримую пенсію. Син навчається на контракті. Допомогти нам нема кому. Ось уже два місяці ми намагаємося зібрати якісь гроші, але це мізер. Я сподіваюся, що Ви не залишитеся осторонь і допоможете врятувати мого сина», - просить мама Володі.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку 5168 7554 3999 0926

Гарбалінска Ольга Юріївна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції