Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Життя крихітної Софійки під загрозою від дня її народження

Дитина народилась з важкою вадою, яку довелося оперувати.

Півторарічна Софійка Кулініч потребує негайної допомоги, щоб провести трансплантацію печінки, бо дівчинка з’явилась на світ з неправильно сформованими жовчними протоками – її діагноз: біліарна атрезія ІІІ тип, холестатичний гепатит, анемія ІІІ ступеня, токсична енцефалопатія.

Лікарями була проведена одразу підтримувальна операція за Касаї. Але вона не принесла бажаного результату, стан дівчинки вдалося стабілізовувати на нетривалий час і знову йшло погіршення. Ситуація зараз стала вже критичною, жовч з протоків майже повністю зруйнувала печінку і тепер єдиний шанс на порятунок – трансплантація.

Відео Терміново необхідно зібрати 146 тисяч євро на пересадку печінки для півторарічної Софійки

Врятувати життя півторарічної крихітки - Софійки з Фастова - просить її мама. У малечі не працює печінка через важку вроджену патологію. Єдина надія на порятунок - це її пересадка. На операцію вже терміново потрібні 146 тисяч євро.Більше - у розділі Допомога

Реквізити:
ПриватБанк 5168 7574 0737 3606
Кулініч Наталія Володимирівна

Терміново необхідно зібрати 146 тисяч євро на пересадку печінки для півторарічної Софійки

«Ця операція в Італії коштує дуже великих коштів - більше 146 тисяч євро. Я навіть уявити не можу, де брати такі кошти, тому що я мати-одиначка, батько Софійки помер, коли я була ще вагітна нею. Підтримувальна терапія також потребує великих витрат, тому ми вимушені відкрити збір коштів", - каже мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7574 0737 3606

Кулініч Наталія Володимирівна

https://www.facebook.com/groups/2487712838164118/?ref=group_header

Залиште свій коментар

Вибір редакції