Златославі потрібна ваша допомога, щоб пройти операцію

Дата публікації
Перегляди
1786
Златославі потрібна ваша допомога, щоб пройти операцію

Також дитині знадобиться подальша реабілітація.

Златослава Голодна народилася передчасно на 27 тижні вагітності і це дало свої негативні наслідки, у дитини діагноз - ДЦП, спастична диплегія.

«Злата перші 10 днів самостійно не дихала, місяць була у реанімації і ще 2 місяці на іншому етапі виходжування. В місяць зробили УЗД голівки, який показав, що є крововилив», - розповіла мама дитини.

Відтоді батьки почали возити дитину на реабілітацію, щоб зменшити наслідки таких подій.

«Після реабілітацій є позитивна динаміка, рухи більш впевнені, краща координація, ходить за одну ручку, але самостійно ще не може. У Злати гарний прогноз і вона зможе самостійно ходити, та для цього потрібно постійно займатися. Найближчим часом лікарі рекомендують нам зробити операцію через дисплазію тазобедренних суглобів, потім реабілітація, ціна курсу - 18000 грн. Самостійно ми вже не можемо зібрати потрібну суму, тому що на рік потрібно пройти 6-7 курсів», - розповідає мама дівчинки, яка самостійно виховує дитину.

«Ми звертаємося до вас з проханням про допомогу у зборі потрібної суми, допоможіть нам будь ласка. Тільки постійні реабілітації і заняття допоможуть Златі стати звичайною дитиною, подарують щасливе дитинство», - додає жінка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7427 3109 3336 Голодна Аліна

https://www.instagram.com/zlataalinagolodna/?hl=ru