Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Злоякісна пухлина поставила під загрозу життя Роми

На тривале лікування потрібні значні кошти.

Невелике утворення на спині 17-річного юнака повністю змінило його світ. Рома, який мріяв про майбутнє, тепер змушений в лікарняній палаті боротись за кожен наступний свій день життя.

Влітку 2018 року під час огляду новоутворення на спині Романа і проведення біопсії, лікарі встановили, що у нього рабдоміосаркома.

«Горю моєму не було меж, а так як горбик ріс з шаленою швидкістю, лікар-онколог ухвалила рішення провести операцію до хіміотерапії, так як пухлина могла торкнутися і нирки, і хребета. 7.09.18 була зроблена операція. Все було пройшло добре, але за кілька тижнів на шві почало знову зростати утворення у вигляді шишки, з'явилися болі і Рома перестав спати, він мучився від болю і знеболювальні не діяли», - розповідає мама Роми.

Це свідчило, що у юнака рецидив, тож терміново почали лікування хімією, пізніше було проведено ще одну операцію, але хвороба знову почала прогресувати. Тож мама Роми наважилася звернутись до приватної клініки в столиці, яка дала шанс на спасіння життя.

«Після приїзду лікарі були в шоці, але одразу провели променеву терапію, плюс хіміотерапію. Моєму синові лікарі дуже допомогли, і надія на одужання у нас з'явилася. Син усіма силами намагається видужати, але клініка дуже дорога і на лікування немає вже грошей, а до ремісії залишилося зовсім небагато. З цього прошу Вас допомогти моїй дитині. Так як він пройшов через багато, він заслужив одужання, і він хоче жити і бути здоровим. Він дуже сильний і він впорається, допоможіть врятувати життя», - благає мама Роми.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168755521407920

Казакова Таїсія

Залиште свій коментар

Вибір редакції