Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Злоякісна пухлина в голові поставила під загрозу життя Андрія

Пухлину вдалося видалити, тож тепер потрібне лікування, щоб вона не повернулась.

У жовтні цього року дружина Тетяна знайшла свого чоловіка Гловацького Андрія в квартирі без свідомості. Після цього чоловіка госпіталізували і найперше ж обстеження показало, що до такого стану призвела злоякісна пухлина в його голові.

«Діагноз: гліобластома лівої скронево-тім’яно-підкоркової частки головного мозку. Пухлину видалили, а тепер потрібно, якнайшвидше (три тижні після операції-найкращий період, як пояснили лікарі) курс променевої та хіміотерапій. Спочатку курс променевої терапії, щоб «припекти» ті тканини, де проводилося видалення, щоб не було продовження. Далі хіміотерапія», - розповідають друзі родини Андрія.

На передопераційні обстеження, операцію, післяопераційні обстеження та ліки, дружина витратила всі заощадження. А зараз потрібно робити курс променевої терапії, один курс якої коштує 60 тисяч гривень.

«Дружина в розпачі, постійно плаче. Адже жінка ще доглядає свого тата, який прикутий до ліжка», - кажуть друзі Андрія і благають надати фінансову допомоги для лікування чоловіка.

Реквізити для допомоги:

Укрсиббанк

5169307510081735

Гловацький Максим Андрійович (син)

Залиште свій коментар

Вибір редакції