Зупинка серця і вегетативний стан: 7-річна Аіша потребує допомоги

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дитина знепритомніла у їдальні за загадкових обставин.

Аіша Суліман у важкому стані: сама не їсть, не сидить, лише лежить. З невідомих досі причин 4 квітня цього року у Аіші просто в шкільній їдальні зупинилося серце. Що відбулося в той момент, для всіх близьких досі залишається загадкою. Діти-очевидці стверджували, що дитину вдарило струмом, лікарі цю версію заперечили. Висновки жодної з трьох комісій мамі Аіші – Марині Суліман – не надали, посилаючись на заборону районного управління освіти.

В Аіші була клінічна смерть, дві швидкі змогли її реанімувати. У стані коми в реанімації першої клінічної київської лікарні дівчинка пробула трохи більше 2 тижнів. А далі мамі Аіші повідомили, що дитина вже вийшла з коми, і зараз перебуває у так званому вегетативному стані. Мозок дитини пошкодила ішемія, адже в школі почали робити непрямий масаж серця не одразу.

Большое спасибо Елена Ермоленко и группе волонтеров Большой клин очень полезная вещь, ребёнок может сидеть, лежать на...

Опубліковано Мариною Сулиман 15 червня 2018 р.

Такий стан у дитини – досі, проте дівчинку вже виписали з лікарні. Її почали возити на реабілітацію.

«Реабілітолог пообіцяла, що складна реабілітація, ЛФК, розслабить Аішу, і вона за рік вже встане на ноги. Та покищо Аіша сама навіть не ковтає. Дуже потрібна фінансова підтримка, аби оплачувати реабілітацію. Ми на шляху до успіху – але без допомоги небайдужих людей Аішу не врятувати. Допоможіть нам врятувати нашу красуню!" - просять рідні дівчинки. 

Реквізити для допомоги:

номер картки ПриватБанку 5168 7573 6277 1992

Марина Суліман

https://www.facebook.com/groups/187648405378997/

Залиште свій коментар

Вибір редакції