Допоможемо дитині!

У Миколаєві на лікарняному ліжку повільно вмирає чотирирічний малюк.

Допомогти Микиті може кожен
ТСН
Допомогти Микиті може кожен
У нього пухлина нирки. Іншу видалили кілька років тому. Тоді й визначилися з лікуванням, щоб урятувати нирку. Однак батьки свого сина занедбали: без дозволу лікарів забрали Микитку в село. А по допомогу звернулися лише зараз: коли біль у хлопчика став нестерпним, а сама пухлина збільшилась у вісім разів.

Через недбалість матері Микита помирає повільною смертю. Він з`явився на світ абсолютно здоровим малям. Але вже в рік і три місяці малюку поставили жахливий діагноз - двостороння пухлина нирок. Ліву, яка була уражена повністю, видалили одразу. За допомогою курсу інтенсивної терапії намагались врятувати другу. Мати малого, якій тоді було17, знехтувала навіть мінімальним лікуванням: забрала дитину в село одразу після операції. З`явилася лише тоді, коли дізналася, що на хлопця можна отримувати пенсію.

Лідія Завертайло, в.о. зав. відділення онкогематології Миколаївської обласної дитячої лікарні: „ В 2006 году они приехали оформить инвалидность, и мы настаивали на госпитализации ребенка в наше отделение. Они от лечения отказались”.

Допомогти Микиті може кожен
ТСН
Допомогти Микиті може кожен
Наступного разу Микиту привезли в лікарню швидкою. У малюка сильна інтоксикація організму, біль не минав, а пухлина збільшилася з трьох до 24 сантиметрів. Комп'ютерна томограма показала, що уражена майже вся здорова ниркова тканина. Тепер або вирізати нирку і шукати донора, або сподіватись на віртуозність столичних хірургів, які можуть спробувати видалити пухлину, не зашкодивши основній функції органу. Чи витримає Микита бодай одну з цих операцій, лікарі не знають. Його маленьке серце таке виснажене, що може не витримати наркозу. Нині хлопчик перебуває в палаті інтенсивної терапії. До нього рідко навідується мати.

На три сеанси хіміотерапії гроші збирали чужі Микиті люди. Вони ж допомогли і з одягом, і з харчами та іграшками. Зараз волонтерські організації намагаються знайти гроші, щоб відправити малюка в Київ на чергову консультацію. І закликають усіх небайдужих людей допомогти хто чим може.

Реквізити для надання допомоги:

Миколаївська філія ВАТ "ВІЕЙБІ БАНК"

МФО: 326063

одержувач: НОБФ "Сприяння"

р/з: 2600930013590,

код ЗКПО: 26362077

призначення: благодійна фінансова допомога на лікування Кирилюка Микити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: