Два дні на звикання до нікотину

Фахівці медичного факультету Масачусетського університету стверджують, що для звикання до нікотину дитині достатньо двох днів.

Фахівці медичного факультету Массачусетського університету стверджують, що для звикання до нікотину дитині достатньо двох днів, а під час викурювання семи сигарет на місяць у дітей спостерігаються симптоми нікотинозалежності.

Під час тривалого дослідження фахівці вели спостереження, проводили опитування, а також робили аналізи на вміст нікотину у крові юних курців - учнів однієї із середніх шкіл штату.

Виявилося, що діти переважно починають курити у віці 12 років і 8 місяців. При цьому 7,5% курять щодня, понад 17% - кілька разів на тиждень, а забавляються курінням приблизно третина школярів.

Але найбільш невтішний висновок, який зробили фахівці, полягає в тому, що 38% дітей, які курять, мають виявлену нікотинову залежність.

Не можна не зазначити, що США - одна з перших країн світу, яка почала активну кампанію з боротьби із курінням. Вона заборонила куріння у всіх громадських місцях, включаючи бари та ресторани, а вартість пачки сигарет, наприклад, у Нью-Йорку складає близько восьми доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: