Епідемія холери в Іраку

Епідемія холери за останні три тижні забрала життя десяти людей на півночі Іраку, близько 7 тисяч заражені.

Епідемія холери за останні три тижні забрала життя десяти людей на півночі Іраку, близько 7 тисяч заражені, передає агентство Рейтер з посиланням на заяву Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).

За словами представника організації Фадели Чаіб, епідемія охопила три адміністративні округи: Сулейманію, Кіркук і Ербіль. У Сулейманії з 23 серпня по 6 вересня від вірусу постраждали близько 3 тисяч осіб, дев'ять з них загинули.

У Кіркуку захворіли понад 3,7 тисяч людей, одна людина загинула. У Ербілі за останні декілька днів лікарі підтвердили шість випадків зараження небезпечною інфекцією.

Всі системи водозабезпечення суспільного користування в районі зараження оброблені хлором, фахівці регулярно беруть проби питної води і перевіряють її на відповідність стандартам, відзначила Чаїб.

При цьому ВООЗ не рекомендує "ніяких спеціальних обмежень в пересуванні і торгівлі" з районами, де виявлено епідемію. Що стало причиною спалаху хвороби, точно невідомо. Проте, за словами Чаїб, найімовірніше, епідемію викликала забруднена вода.

Холера викликає обезводнення організму і може вбити навіть абсолютно здорову людину. В той же час, ця хвороба рідко передається від однієї людини до іншої.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: