Епідемії загрожують світовій економіці

Інфекційні захворювання розповсюджуються по світу набагато швидше, ніж раніше, попереджає ВООЗ.

Пташиний грип
Архів
Нові вірусні захворювання виникають з безпрецедентною швидкістю.
Інфекційні захворювання розповсюджуються по світу набагато швидше, ніж раніше, попереджає Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ).

У щорічній доповіді організації йдеться, що в умовах, коли взаємозв'язок між різними частинами світу стає все тіснішим, єдиною можливістю протистояти розповсюдженню захворювань є співпраця і абсолютна відвертість сторін щодо цього питання.

ВООЗ відзначає, що країни не повинні приховувати інформацію про спалахи захворювань і що повинен відбуватися обмін даними про вірус і ефективні препарати. Без такої солідарності, говорять в організації, масштабна пандемія може обернутися катастрофічними наслідками не тільки для здоров'я людей, але також для світової економіки і політичної стабільності.

З урахуванням того, що авіакомпанії щорічно перевозять 2,1 млн. пасажирів, існує дуже велика небезпека виникнення нової епідемії, подібної до СНІДу або атипової пневмонії.

У доповіді ВООЗ йдеться, що нові вірусні захворювання виникають з безпрецедентною швидкістю – по одному на рік.

З 1970-х років у світі з'явилися 39 нових інфекційних захворювань, а тільки за останні п'ять років ВООЗ зафіксувала понад 1100 спалахів епідемій, включаючи холеру, поліомієліт і пташиний грип.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: