8-річний львів’янин своїм співом зібрав пів мільйона гривень для ЗСУ лише за кілька тижнів

8-річний львів’янин своїм співом зібрав пів мільйона гривень для ЗСУ лише за кілька тижнів

Майже пів мільйона гривень зібрав для ЗСУ 8-річний хлопчик зі Львова. Юра співає, а акомпанує йому батько. Хлопчик сам і підготував чуттєвий ліричний репертуар, з яким тепер їздить містами області.

8-річний Юрко співає під акомпанемент батька, а скарбничка з написом "на армію" наповнюється на очах. Повз не можуть пройти ні діти, ні дорослі, йдеться в ТСН

Хлопчик гастролює областю і менше як за місяць зібрав майже пів мільйона гривень. Секрет - ділиться - в старанності. «Коли я стараюся, то бачу, що багато грошей кидають, кидають по 200,100, 500», - розповідає Юрко.

Допомагати військовим співом Юрко вирішив, коли побачив хлопця  з Чернігова, який завдяки пісням передав  волонтерам 60 000 гривень. «Юра каже, що ми також вміємо співати, давай спробуємо. Дитина вчиться в хоровій школі «Дударик», також кожного дня, якщо це можливо, ходить до церкви, він слухає божественні наспіви», - розповідає батько.

Співає Юрко здебільшого ліричні пісні, про війну вчити складно, хлопець все сприймає близько до серця. «Якісь пісні про війну, де мама дітей своїх захищає, йому починають сльози текти і він каже, я не можу її вивчити», - розповідає батько Юрка.  

За гроші, зібрані хлопцем, уже придбали для військових позашляховик, авто назвали "Юрчик" . «Вже в нас є головним спонсором наших військових і той автомобіль він придбав і два дрони, будемо вести на фронт для наших хлопців», - каже капелан, керівник го «Апостольська Чота» отець Михайло Греділь.

Бійці вже записали для Юрка свою подяку.

В перервах між піснями Юрко розглядає маршрутки, якими марить вже кілька рокі. У майбутньому каже, мріє не про сцену, а про кар’єри водія та священика.

Читайте також:

Експерти розповідають, чим може обернутись для України ініціатива зі зниженням податку вдвічі

Фермери, які прихистили кілька сотень евакуйованих тварин, ледь не загинули із ним під обстрілами

Скільки коштує нині зварити борщ: чи зможуть більшість українців це зробити взимку

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація