98 лютого: як довго українці мерзнутимуть від примх травневої природи

Автор
Наталія ЯрмолаНаталія Ярмола
Дата публікації
Перегляди
27к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
98 лютого: як довго українці мерзнутимуть від примх травневої природи

Фото: Associated Press

Виявляється, що Україна не єдина живе в морозильнику.

Несподіванку принесла українцям природа: травневий морозний рекорд на Буковині. У гірському селі  Верхній Яловець термометр зупинився на позначці 10 градусів морозу. Навіть на горі Піп Іван, а це на понад тисячу метрів  вище і де напередодні випало 20 сантиметрів снігу, було значно тепліше: лише -3. 

Про це йшлося 9 травня 2021 року у сюжеті ТСН.Тиждень

"Вам теж здається, що сьогодні 98 лютого? Весна з зимою буквально б'ються щотижня. Напередодні ночі на Заході був мороз до -2. А вже за кілька днів там буде +22", - йшлося в сюжеті. 

Та виявляється, що Україна не єдина живе в морозильнику. Вся Європа потерпає від небаченого за останні 30 років холоду, - кажуть у службі зміни клімату Коперника. 

У квітні 2020 року все буквально горіло. А цьогоріч всюди середні значення квітня були на кілька градусів нижчі за норму. А в деяких країнах, як-от Нідерланди, посеред весни було холодніше, ніж у лютому. Франція взагалі заявила про аграрну катастрофу, бо повимерзали гектари виноградників і фруктових дерев. Науковці кажуть, що стався збій. До Гренландії прийшло тепло і виштовхнуло тамтешній холод прямо на Європу

Як довго будемо мерзнути, - поки невідомо. Бо травень - не менш мінливий і холодніший за квітень. Такою ж нестійкою буде погода і тижня прийдешнього. Ще завтра вночі триматимуться заморозки - від +2 до +5. І це у повітрі - на ґрунті буде мінус. Дощі почнуться зі Сходу, а з вівторка почнуть мігрувати через всю Україну на Захід. Температура повітря вдень коливатиметься від +15 до +23. І поки що це максимум, на який можемо сподіватися. 

Погода в Україні: чому на заході країни мінусові температури та як довго нам ще мерзнути

Погода в Україні: чому на заході країни мінусові температури та як довго нам ще мерзнути

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Як змінюється клімат
Дата публікації
Перегляди
27к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація