Американець, який живе в аеропорту: надзвичайна пригода в Борисполі триває вже місяць

Дата публікації
Перегляди
71к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Американець, який живе в аеропорту: надзвичайна пригода в Борисполі триває вже місяць

Фото: ТСН.ua

Після прильоту до України іноземця, за його словами, обікрали, без грошей він тепер не наважується покидати термінал.

Ось уже місяць американець Нейдер Доган живе в аеропорту Борисполя. Він спить на стільцях в залі очікування, миється під краном у туалеті і їсть там де, пригостять. З усіма його документами все гаразд і він може покинути термінал. Але не наважується це зробити, бо зовсім не має грошей.

Про надзвичайну пригоду американця в Борисполі йдеться 27 вересня в сюжеті ТСН.19:30.

54-річний Нейдер Доган два останніх роки постійно подорожує, отримуючи пенсію за інвалідністю. Він має проблеми із серцем, його вага — понад 180 кг, йому важко самостійно пересуватися.

Він розповів поліцейським, що після прильоту пішов повечеряти у кафе нагорі та його обікрали. Забрали всі заощадження — 9 195 доларів. Щомісяця Нейдер отримує 700 доларів, але на наступну пенсію йому ще треба чекати - до 1 жовтня.  

Американець тепер перебуває у залі очікування поза зоною паспортного контролю і може виїхати в місто в будь-який момент. Але грошей на це немає. А тут він почувається в безпеці - поліція його навіть оберігає. Нейдер каже, що якось прогнали людей, які його ображали.

“Громадяни на нього не скаржаться, так само як і працівники аеропорту. Законних підстав, щоб його вивести на вулицю немає", - кажуть правоохоронці. 

Митися в туалеті американець уже навчився, хоч спочатку були непорозуміння з прибиральницями.  “Я розхлюпую воду з милом і шампунем, коли миюся під краном, а прибиральниці за це сварили на мене. Тоді я їм сказав, що все за собою приберу, не переживайте і вони тепер нормально до мене ставляться”, - розповідає турист.  

Коли стало прохолодно, на прохання Нейдера, в залі очікування вмикали кондиціонер.

У довколишніх кафе, до яких він добирається на своєму скутері, американця вже добре знають. Кажуть, він тут уже близько місяця. І підгодовують, як можуть. Люди в залі очікування також співчувають чоловікові.

Найкращим другом Нейдера став таксист Олександр. Він уже пообіцяв йому, як тільки той “розбагатіє”, знайти йому  мінівен, щоб міг пересуватися зі своїм скутером. 

Додому до США турист може повернутися будь-якої миті, проте в його планах - Польща та Чехія.

“Американське посольство купує мені безкоштовний квиток і я можу летіти до Америки, але я не хочу туди”, - каже він.

До родичів за допомогою звертатися він теж не бажає. Мовляв, залишилося протриматися до п'ятниці і гроші вже будуть. “Я люблю Україну, люблю українців, така ситуація могла статися будь-де”, - каже американець, який живе в аеропорту.

Читайте також:

Новини України: американець вже місяць живе в аеропорту "Бориспіль", хоча може вийти з терміналу

Новини України: американець вже місяць живе в аеропорту "Бориспіль", хоча може вийти з терміналу

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
71к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація