Антисанітарні умови в казармах: батьки вихованців Кременчуцького військового ліцею вийшли на мітинг

Антисанітарні умови в казармах: батьки вихованців Кременчуцького військового ліцею вийшли на мітинг

Щоби знайти вихід, до ліцею виїхала комісія, яка повторно оцінюватиме житлові умови.

У Полтаві мітингували батьки вихованців Кременчуцького військового ліцею. Напередодні обласна влада вирішила, що умови проживання дітей у казармах не відповідають санітарним нормам.

Тож, почали роздумувати, як переселити ліцеїстів до гуртожитку педагогічного коледжу. І самі вихованці, і їхні батьки вважають, що в тому гуртожитку умови гірші. Стверджують, саму будівлю ліцею, розташовану в комерційно привабливому районі Кременчука, посадовці, начебто, збираються продати.

Про це 21 серпня йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

До навчального року залишилося менше двох тижнів. Люди досі не знають, яка доля очікує військовий ліцей. Обурені батьки вимагають дати закладу спокій. Щоби знайти вихід, до ліцею виїхала комісія, яка повторно оцінюватиме житлові умови.

"Цього року жодної копійки не було витрачено на покращення матеріально-побутових умов, хоча в бюджеті області вони були передбачені. Але головний розпорядник – департамент освіти та науки – не фінансував", - зазначила депутатка Полтавської обласної ради від партії "За майбутнє" Ольга Усанова.

"В мене старший син тут навчався – два роки він був всім задоволений. Жодних претензій у нього не було. Я згодна з тим, що треба такі заклади розвивати, збільшувати і не проти того, щоб покращувалися умови, але не таким шляхом", - сказала мати ліцеїста Оксана Скрипач.

"У нас створена група, яка виїжджає і переглядає усі заклади. І якщо вони ще не доїхали до військових – вони обов’язково доїдуть", - запевнила директорка департаменту освіти та науки Полтавської облдержадміністрації Віта Ковальська.

Новини України: у Полтаві через умови в гуртожитку мітингували батьки вихованців військового ліцею

Новини України: у Полтаві через умови в гуртожитку мітингували батьки вихованців військового ліцею

Повʼязані теми:

Наступна публікація